Sporun ekranı olduğunu biliyor muydunuz? Yüzme tutkunları için 10 film önerisi paylaştık.

Bu haftaki filmimiz Dalgalara Karşı’nın özetini, fragmanını ve çözümlemesini yazımızda paylaştık.

Uzman Fizyoterapist Deniz Alkan, Covid-19 Pandemisinin Spor Organizasyonlarına Etkilerinden ve Sporcu Sağlığının Spor Fizyoterapisi ile Korunmasından bahsetti.

Spor aktiviteleri ve organizasyonları özellikle son 10 yıldır revaçta. Spor yapmayı seven, sağlıklı yaşamı alışkanlık haline getirmiş insanlar için spor organizasyonları hem sosyalleşmek hem de farklı yerleri gezip keşfetmek için biçilmiş kaftandır. Bu makalemizde spor turizminin Türkiye’deki etkilerini anlattık.

Çocuklarınızı farklı branşlardan sporlara ve çeşitli fiziksel aktivitelere dahil etmenin uzun vadede onlar için daha iyi olabileceğini biliyor muydunuz?

Triatlona başlamaya karar verdiniz fakat nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Elit Triatlet ve antrenör Zülfü Karabulut, triatlona yeni başlayacaklar için yüzme branşı için tavsiyelerde bulundu.

Hava, sporda performansı etkiler mi? Tabii ki etkiler! Hava, sporcuların performanslarını etkileyen birçok dış faktörden sadece biridir. Herkesin aklında olan soru ise, soğuklar sporcuları nasıl etkileyecek?

Sevgililer günü yaklaşıyor. Sporcu sevgilinize onun en sevdiği sporla ilgili, sizin sevginizi taşıyan bir hediye vermeye ne dersiniz? İşte tüm  sporculara hitap edebilecek alternatifler;

Triatlon sporunda her branş için vücudun biomekanik etkilenimi değişir. Bu yazımızda yüzme biomekaniği ve sakatlıktan korunma yöntemlerinin ilişkisinden bahsedelim.

Yine bir yılbaşı gecesi, evler, caddeler, alışveriş merkezleri ışıl ışıl… Yeni yılın getirebileceği güzellikler için kalplerde heyecan, yüzlerde tebessüm, akıllarda ise birçok hedef, birçok plan… Tabi bir de saklamak için […]

Tags

Yarış Bul
Bülten

Bültenimize abone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir sorun oluştu. Lütfen bilgilerinizi kontrol ediniz.